123-456-7890
info@yoursite.com
[trx_sc_layouts_cart type="default" text="" hide_on_mobile="" id="" class="" css=""]

o udruzi kamensko

Naša priča je priča nade, neposustajanja, hrabrosti i odlučnosti. Mi smo žene Udruge Kamensko.

Udrugu Kamensko osnovale smo mi, nekadašnje radnice propale tvornice Kamensko, kako bi zajednički djelovale i međusobno se podržavale uslijed egzistencijalne i emotivne krize. Organizirale smo se zbog toga što smo željele tešku situaciju pretvoriti u novi početak. Naša je misija bila zajednički djelovati kako bi pokrenule hrvatsku tekstilnu industriju kao i svojim rukama zaraditi za život. Naša misao je bila: „Mi ćemo raditi i stvarati.“ I, eto, dokazale smo da možemo i hoćemo.

Istina je da možda ne bismo uspjele same kao i da smo na našem putu doživjele puno padova. Međutim, naučile smo da će, ako ne odustanemo, uvijek naići netko tko će nam pomoći da ponovno ustanemo i zajednički dođemo do cilja.

Naši primarni ciljevi su izgradnja vlastite modne linije, prihvaćanje poslova za vanjske naručitelje i stvaranje zajedničkog mjesta na kojem naše šivačice i krojačice koriste svoja znanja i veliko iskustvo kako bi stvarale modne predmete, ali i živjele dostojanstvenim životima.

Naš rad pruža osjećaj zajednice, a mi uzdignute glave ponosne živimo od onog što stvaramo!

O_nama_udruga_kamensko

Naš tim