Udruga Kamensko uz potporu i donaciju INA d.d sudjeluje u projektu izrade maski za lice za naše sugrađane (pravne i fizičke osobe),a sve u svrhu zaštite od koronavirusa COVID-19 koji je zahvatio Republiku Hrvatsku i cijeli svijet. Maske se izrađuju za očuvanje zdravlja svih građana. Maske za lice su donirane najranjavijim skupinama naše zajednice koji u ovim trenucima trebaju našu podršku i zaštitu: Centru za promicanje tolerancije, Centru za promicanje i toleranciju za beskućnike, Pučkoj kuhinji na Sv.Ante Padovanski, Dom za starije Ksaver, Udruga gluhonjemih osoba, DVD Selce, Franjevci Ksaver, Društvo Karlovčana i prijatelja Karlovca, Hrvatske vode Osijek, SOS Dječje selo-Selo Lekenik, Ladimirevci SOS Selo Htvatska te svakome tko je zatražio maske u prostorima Udruge Kamensko sve u okviru raspoloživosti.