Da je početak jeseni idealan za provesti vrijeme vani vrlo dobro znaju stanovnici zagrebačkog kvarta Knežija. Tradicionalno, jedan od tih dana rezerviran je za dan kvarta i manifestaciju pod nazivom Jesen na Knežiji, koja će ovoga puta, uz kulturno-umjetnički program i lokalnu gastro ponudu, predstavitii i jesensku kolekciju radnica Kamenskog.

 Najveće iznenađenje ovogodišnje manifestacije je modna revija kojom će se u parku predstaviti radnice Kamenskog čije će kreacije nositi i Vijećnici Mjesnog odbora Knežija, ali i sama predsjednica Vijeća Gradske četvrti Trešnjevka – Jug, Jasmina Zuber Majerić. Na taj način pomaže se radu Udruge Kamensko koja je nedavno obilježila devetu godinu od početka borbe za vlastita prava. Revija počinje u 19 sati, a nakon toga sve do 22 sata očekuje vas nastup nastup KUD-ova, zbora, te učenika glazbene škole.