Udruga Kamensko je sudjelovala na godišnji skup razmjene znanja Programa ODVAŽNA pod nazivom „Odvažni razgovori u doba krize: ženski poduzetnički uspjesi i izazovi“.

Radi se o godišnjem susretu razmjene iskustava i znanja između žena u poduzetništvu  okupljenih kroz program ODVAŽNA, o načinima opstanka, izvorima podrške i poslovnim uspjesima  u uvjetima višestruke i dugotrajne krize uzrokovane pandemijom i potresima koji su nas zadesili od  proljeća  2020. godine i traju sve do danas. Program ekonomskog osnaživanja žena ODVAŽNA zajedno već drugu godinu financijski podržava tvrtka IKEA koja ga i provodi u suradnji sa Zakladom SOLIDARNA, ACT Grupom i Hrvatskim poslovnim savjetom za održivi razvoj (HR PSOR) te širokom krugom sudionika iz javnog, poslovnog i neprofitnog sektora, kao što su Ured Europskog parlamenta u Zagrebu, EBRD, Erste Banka, Hrvatska obrtnička komora i ZICER. Svrha Programa je pružanje ciljane i fleksibilne stručne i financijske podrške ženama u poduzetništvu, i to posebno onim projektima koji doprinose ekonomskom osnaživanju žena u nerazvijenim sredinama te ženama koje pripadaju marginaliziranim skupinama. U raspravu  se je aktivno uključila predsjednica Udruge Kamensko gđa. Đurđa Grozaj.